Offices and consultation hours

Lecturer Day From To Room no. Phone Email
Dalibor Antalík Konzultuje ve zkouškových termínech: 7. 9. od 9.00 v 218, 12. 9. od 9.00 v 217 a 14. 9. od 9.00 v 218. 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Konzultuje 4. 9. 13.00 - 14.00, 12., 19. a 26. 9. 11.00 - 12.00. 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Daniele De Santis
Helena Exnerová Konzultuje po dohodě e-mailem. helenaexnerova@seznam.cz
Tomáš Halík Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Konzultuje od 11. 9. 222 221 619 391
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Jakub Jirsa Konzultuje e-mailem. 220 221 619 355 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Út/Tue 10.30 11.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Pavel Kouba V ZS nekonzultuje. CTS, Husova 4 221 183 534 koubap@cts.cuni.cz
Jan A. Kozák Konzultuje pouze e-mailem, je v zahraničí. 225M 603 871 870 jan.kozak@ff.cuni.cz
Milan Kroulík Konzultuje po dohodě e-mailem. milan.kroulik@gmail.com
Ondřej Kvapil Po/Mon 16.00 17.00 222 221 619 391 ondra.kvapil@volny.cz
Pouze po dohodě e-mailem. 222 221 619 391
Milan Lyčka Pá/Fri 11.00 12.00 225V 221 619 .. milan.lycka@ff.cuni.cz
7. a 14. 9. 225V 221 619 ..
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Kromě 26. 9. 221 221 619 328
Lukáš Novák Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 lukas.novak@skaut.org
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Čt/Thu 15.00 16.00 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 13.00 14.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Konzultuje od 10. 9. 223 221 619 310
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Martin Ritter Konzultuje 4. 9. 14,30-15,30 a 18. 9. 8,30-9,30. 221 +420-221-619-269 martin.ritter@ff.cuni.cz
Robert Roreitner Konzultuje 4.9. 17-18, 10.9. 11.30-12.30, 14.9. 16-17, 24.9. 16-17. 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Konzultuje 4. 9. 17,30 - 18,30; 12. 9. 17,00 - 18,00; 26. 9. 18,30 - 19,30. Dále dle dohody e-mailem. 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Po/Mon 15.00 16.00 223 221 619 369 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Konzultuje 5. 9. 14-15; 14. 9. 14-15 a 20. 9. 14-15. 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia 222 221 619 391
Lucie Valentinová Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Konzultuje 4. 9. 10 - 11 a 12. 9. a 19. 9. 9 - 10. Jindy po domluvě e-mailem. 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Martin Vraný Konzultuje po dohodě e-mailem. martin.vrany@gmail.com
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz

Jakub Jirsa is the coordinator for the Department of Philosophy and Religious studies. Please feel free to contact him with questions; his email is jakub.jirsa@ff.cuni.cz .

Rooms number 220-223 are situated on the second floor of the main faculty building, Nám. Jana Palacha 2, right next to metro-tram station Staroměstská. Center for theoretical studies (CTS) is located at Husova 4, Prague 1; Institute of Philosophy of the Academy of Sciences (FLÚ) at Jilská 1, Prague 1.