Offices and consultation hours

Lecturer Day From To Room no. Phone Email
Dalibor Antalík Konzultuje ve zkouškových termínech: 31. 1. od 14.00; 7., 13. a 15. 2. od 10.00 v místnosti 218. 218 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Po/Mon 15.00 16.00 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Kromě 11. 2. 223 221 619 223
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. 223 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Matej Cíbik Konzultuje pouze e-mailem. 222 matej.cibik@gmail.com
Daniele De Santis Čt/Thu 11.00 12.30 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Konzultuje po dohodě e-mailem. / Appointment by email. 221 221 619 391
Tomáš Halík Konzultuje pouze e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
Matyáš Havrda Konzultuje po dohodě e-mailem. matyas.havrda@post.cz
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Jakub Jirsa Konzultuje e-mailem. 220 221 619 355 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Lenka Karfíková Do konce ledna po dohodě e-mailem. ETF, Černá 9, m. 506 karfikl@volny.cz
Vojtěch Kolman Út/Tue 10.45 11.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Matěj Král Konzultuje po dohodě e-mailem. matejkral@email.cz
Zdeněk Kratochvíl Čt/Thu 10.30 12.00 P26, Viničná 7, Praha 2 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka Út/Tue 15.00 16.00 218 221 619 .. milan.lycka@ff.cuni.cz
29. 1. v učebně 217 218 221 619 ..
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Kromě 13. 2. 221 221 619 328
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Po/Mon 10.00 11.00 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Jaroslav Peregrin Konzultuje po dohodě e-mailem. jaroslav.peregrin@uhk.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 13.00 14.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Konzultuje 16. 1. 14.00 - 15.30; 17. 1. 18.00 - 19.00; 31. 1. 12.30 - 14.00; 14. 2. 19.00 - 20.00 Jindy po domluvě e-mailem. 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Konzultuje 17. 1. 18:00-19:00 a 1. 2. 15:30-16:30. Dále dle dohody e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Po/Mon 16.30 17.30 223 221 619 369 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Konzultuje e-mailem. 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia St/Wed 11.30 13.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Konzultuje po dohodě e-mailem. / On appointment by email. 222 221 619 391
Lucie Valentinová Konzultuje 18. a 23. 1. 11.00 - 12.00. 220 221 619 355 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Čt/Thu 11.00 12.00 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Čt/Thu 16.00 17.00 220 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz

Jakub Jirsa is the coordinator for the Department of Philosophy and Religious studies. Please feel free to contact him with questions; his email is jakub.jirsa@ff.cuni.cz .

Rooms number 220-223 are situated on the second floor of the main faculty building, Nám. Jana Palacha 2, right next to metro-tram station Staroměstská. Center for theoretical studies (CTS) is located at Husova 4, Prague 1; Institute of Philosophy of the Academy of Sciences (FLÚ) at Jilská 1, Prague 1.