Aktuality a oznámení

Byla zveřejněna otevírací doba knihovny v období od května do září 2017. Omlouváme se za omezení způsobená rekonstrukcí budov FF UK a děkujeme za pochopení.

Srdečně zveme na přednášku The failure of ontology: Non-dualism, deconstructionism and the problem of time in medieval India, kterou prosloví dr. Jonathan Duquette (University of Oxford) v úterý 9. 5. 2017 v 10,50 v místnosti 218. Abstrakt zde.

 

V úterý 25. 4. odpadá výuka prof. PETŘÍČKA. 

Upozorňujeme na přednášku Ali Benmakhloufa "Islám a filozofie", kterou pořádá Francouzský institut a Knihovna Václava Havla; úterý 25.4. od 19:00 v KVH, Ostrovní 13, Praha 1.

Doc. ANTALÍK ve čtvrtek 27. 4. ruší konzultace a přednášku Náboženství antického Říma II. Úvod do současných náboženství se koná.

M. Zemánek ve čtvrtek 20. 4. neučí a nekonzultuje, je na konferenci.

Nakladatelství Filosofia nabízí k prodeji komplet tři svazky Přístupy k etice I. + II. + III. za zvýhodněnou cenu 449 Kč.

Oddělení pro studium antického a středověkého myšlení FLÚ AV ČR zve na konferenci Liber logicus (‘Stromata VIII’) by Clement of Alexandria: Proof, inquiry, scepticism, causation in an early Christian text. Program ke stažení ZDE.

Prof. THEIN ve čtvrtek 20. 4. ruší konzultační hodiny, výuka se koná.

Dr. JIRSA ve čtvrtek 20. 4. ruší konzultační hodiny. Náhradní termín je možné domluvit e-mailem.

Knihovna je o Velkém pátku, Bílé sobotě i Velikonočním pondělí zavřena. Krásné svátky!

Sekretariát UFAR bude ve čtvrtek 13. 4. otevřen od 10.00 do 13.00.

Filosofický spolek Praxis srdečně zve na Filosofickou družbu, která se bude konat 18. 4. od 19:00 v Arcade baru v Jindřišské pasáži.

ÚFaR srdečně zve na akci konanou při příležitosti založení výzkumné skupiny Teorie/filosofie médií na FF UK (Vy)nalézat média, která proběhne v úterý 11.4. od 18ti hodin v Goethe Institutu. Bližší informace zde.