Aktuality a oznámení

Doc. Benyovszký ruší konzultační hodiny v pondělí 23. 9. z důvodu účasti u státních zkoušek.

Konzultace Jakuba Čapka se v pondělí 23. 9. přesouvají ze 14h na 12h-13h.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni na workshop Aristotle reads Democrituskterý se bude konat 27. 9. v místnosti 225V.

Janusz Salamon (FSV UK) v zimním semestru nabízí studentům ÚFARu kurz Global Philosophy of Religion.

Sekretariát UFAR bude 16. a 17. 9. ze zdravotních důvodů uzavřen.

Zkouškové období, a tím i termíny pro zápis do dalšího ročníku a pro doplnění atestů do SIS, končí zítra, 13. 9.

Byl zveřejněn rozvrh ÚFAR pro zimní semestr 2019/20.

V příloze najdete nabídku dr. Alice Koubové z FLÚ AVČR určenou rovněž studentům filosofie. Týká se účasti na programu Nová krev ve vztahu k představení Oběd u Wittgensteina v Národním divadle dne 8. 11. 2019. V případě zájmu můžete kontaktovat přímo organizátorku projektu.

V Nakladatelství Karolinum právě vyšla kniha Daniely Šterbákové Ticho: John Cage, filozofia absencií a skúsenosť ticha.

Srdečně a tiše blahopřejeme!

Do 1. října je možné podávat žádosti o stipendijní pobyt na Islandu v LS 2020. Více informací zde.

Dr. Jirsa bude v úterý 10. 9. konzultovat 9:30 - 11:00.

Tereza Matějčková přesouvá dne 10. 9. 2019 své konzultace na čas od 12.15 do 13.15. Důvodem je účast na státnicích.

Centrum pro etiku Univerzity Pardubice pořádá 12. - 14. září mezinárodní workshop Disagreement, (in)tolerance and political discourse. Program zde.

24. a 25.  září se koná v Akademickém centru Filosofického ústavu AV mezinárodní workshop Music after Schönberg: Philosophical and Literary Aspects. Všichni zájemci jsou zváni.