Konzultační hodiny v ZS 2019/20 (1. 10. 2019 - 10. 1. 2020)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Čt/Thu 9.30 10.30 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Čt/Thu 14.00 15.00 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup St/Wed 15.00 16.00 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Čt/Thu 11.00 12.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Po dohodě e-mailem. 221 221 619 391
Jiří Dynda Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 +420-221-619-391 jiri.dynda@ff.cuni.cz
Tomáš Halík V ZS nekonzultuje. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Čt/Thu 16.00 17.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@upol.cz
Jakub Jirsa Čt/Thu 11.00 12.00 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 16.30 17.30 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Lenka Karfíková St/Wed 15.45 16.45 ETF, Černá 9, m. 506 karfikl@volny.cz
Vojtěch Kolman St/Wed 11.00 12.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se prosím objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Zdeněk Kratochvíl Čt/Thu 10.30 12.00 P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Kroulík Konzultuje po dohodě e-mailem. milan.kroulik@gmail.com
Ondřej Kvapil Po/Mon 16.00 17.00 222 221 619 391 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Po/Mon 13.00 14.00 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Martin Matuštík Konzultuje po dohodě e-mailem. martin.matustik@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 16.30 17.30 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska St/Wed 16.00 17.00 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Jaroslav Peregrin Konzultuje po dohodě e-mailem. jaroslav.peregrin@uhk.cz
Miroslav Petříček Út/Tue 16.30 17.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner St/Wed 12.30 13.30 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Stanislav Sousedík Konzultuje na základě osobní domluvy. sousedik.s@volny.cz
Štěpán Špinka Pá/Fri 14.45 16.00 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
od 11. 10. 220 221 619 281
Ondřej Švec Konzultuje pouze e-mailem. 223 221 619 369 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Út/Tue 16.00 17.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia St/Wed 13.00 14.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Lucie Valentinová Pá/Fri 11.00 12.00 225M 221 619 304 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Út/Tue 11.00 12.00 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Čt/Thu 16.00 17.00 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz