Konzultační hodiny v zimním semestru 2020/21 (1. 10. 2020 - 8. 1. 2021)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Konzultuje po domluvě e-mailem. 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Jakub Čapek Čt/Thu 9.30 10.30 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
konzultace online; jiné termíny možné po dohodě mailem 222 221 619 329
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. Možno i online. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Čt/Thu 10.00 11.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Petr Glombíček Konzultuje po dohodě e-mailem. petr.glombicek@volny.cz
Tomáš Halík V ZS nekonzultuje. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Čt/Thu 15.30 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Po dohodě e-mailem online i osobně. 222 221 619 391
Jakub Jirsa St/Wed 10.00 11.00 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Dále kdykoli online nebo offline po předchozí dohodě emailem. 222 221 619 391
Jindřich Karásek St/Wed 16.00 17.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Po/Mon 11.00 12.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Osobně i online na základě objednání e-mailem. 220 221 619 281
Jan A. Kozák Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 603 871 870 jan.kozak@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Konzultuje po dohodě e-mailem. P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Ondřej Kvapil Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Online i osobně po domluvě emailem 222 221 619 391
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Osobní konzultace i konzultace online; jiné termíny možné po dohodě mailem. 221 221 619 328
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Út/Tue 15.00 16.00 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Po dohodě e-mailem online i osobně. 223 221 619 369
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 15.00 16.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Čt/Thu 14.45 15.45 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Konzultuje online, po domluvě e-mailem také v jiných termínech osobně i online. 221 221 619 269
Stanislav Sousedík Konzultuje po dohodě e-mailem. sousedik.s@volny.cz
Štěpán Špinka St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Konzultuje online, po dohodě e-mailem i v jiných termínech. 220 221 619 281
Ondřej Švec St/Wed 15.00 16.00 online (Zoom) 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Po dobu nouzového stavu pouze online online (Zoom) 221 619 223
Karel Thein Út/Tue 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Včetně možnosti konzultace online 221 221 619 328
Anna Tropia Čt/Thu 11.00 12.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz