Konzultační hodiny ve zkouškovém období od 25. 5. do 30. 6. 2020

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Ze zdravotních důvodů nekonzultuje. 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Konzultuje po dohodě e-mailem. 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Konzultuje 28. 5. 15-16, 4. a 11. 6. 11-12, 22. a 30. 6. 14-15. 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Daniele De Santis St/Wed 10.00 11.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Pavel Dudzik Konzultuje po dohodě e-mailem. Dudzik@seznam.cz
Petr Glombíček Konzultuje po dohodě e-mailem. petr.glombicek@volny.cz
Tomáš Halík Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Čt/Thu 16.30 17.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@upol.cz
Jakub Jirsa Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Marek Kocák Konzultuje po dohodě e-mailem. marek.k@praguecollege.cz
Vojtěch Kolman Po/Mon 9.00 10.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se prosím objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Zdeněk Kratochvíl Konzultuje po dohodě e-mailem. P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Ondřej Kvapil Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
od 3. 6. 221 221 619 328
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska St/Wed 10.00 11.00 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 13.00 14.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Konzultuje po dohodě e-mailem. 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Stanislav Sousedík Konzultuje po dohodě e-mailem. sousedik.s@volny.cz
Štěpán Špinka Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Út/Tue 12.00 13.00 222 221 619 329 ondrej.svec@ff.cuni.cz
úterý 12h00-13h00 (místnost 220) 222 221 619 329
Karel Thein Út/Tue 16.00 17.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia Konzultuje na základě dohody e-mailem. 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Lucie Valentinová Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 221 619 355 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Matěj Veselský Konzultuje po dohodě e-mailem. Veselsky.M@seznam.cz
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz