Konzultační hodiny v letním semestru (20. 2. 2017 - 19. 5. 2017)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Čt/Thu 9.30 10.30 225M +420-221-619-304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Hynek Bartoš Konzultuje po dohodě e-mailem. hynek.bartos@centrum.cz
Jakub Čapek Pá/Fri 11.00 12.00 220 +420-221-619-281 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup St/Wed 15.30 16.30 225M +420-221-619-356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Jiří Dynda Po/Mon 14.30 15.30 222 +420-221-619-391 jiri.dynda@gmail.com
Tomáš Halík Čt/Thu 15.45 17.00 225M +420-221-619-356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Út/Tue 14.30 16.00 222 +420-221-619-391 james.hill@volny.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 221 +420-221-619-269 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Hynek Janoušek Konzultuje po dohodě e-mailem. 221 +420-221-619-269 hynek.janousek@seznam
Jakub Jinek Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 +420-221-619-281 jakub_jinek@hotmail.com
Jakub Jirsa Čt/Thu 10.00 11.00 223 +420-221-619-369 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 10.50 11.50 220 +420-221-619-355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Lenka Karfíková V LS nekonzultuje. 220 +420-221-619-281 karfikl@volny.cz
Vojtěch Kolman Út/Tue 16.30 17.30 223 +420-221-619-223 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Pavel Kouba V LS nekonzultuje. CTS, Husova 4 +420-221-183-534 koubap@cts.cuni.cz
Evelyne Koubková Konzultuje po dohodě e-mailem. evelyne.koubkova@seznam.cz
Jan Kozák Út/Tue 13.00 14.00 225M +420-603-871-870 jan.kozak@ff.cuni.cz
Matěj Král Konzultuje po dohodě e-mailem. matejkral@email.cz
Zdeněk Kratochvíl Út/Tue 10.30 12.00 P26, Viničná 7, Praha 2 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka V LS nekonzultuje. 225M +420-221-619-356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková St/Wed 14.00 15.00 221 +420-221-619-269 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Jiří Motl Konzultuje po dohodě e-mailem. jirka.motl@seznam.cz
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 +420-221-619-328 vaclavnemec@hotmail.com
Lukáš Novák Čt/Thu 11.00 12.00 222 +420-221-619-391 lukas.novak@skaut.org
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Čt/Thu 16.15 17.15 222 +420-221-619-391 jan.palkoska@seznam.cz
Martin Pehal Pá/Fri 11.00 12.00 222 +420-221-619-329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 10.00 11.00 223 +420-221-619-310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 +420-221-619-391 vit.puncochar@centrum.cz
Martin Ritter Po/Mon 11.30 12.30 221 +420-221-619-269 martin.ritter@ff.cuni.cz
Stanislav Sousedík Konzultuje na základě osobní domluvy. sousedik.s@volny.cz
Štěpán Špinka Pá/Fri 14.30 15.30 220 +420-221-619-281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Po/Mon 15.00 16.00 220 +420-221-619-355 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čt/Thu 14.00 15.00 221 +420-221-619-328 thein@ff.cuni.cz
Dita Válová Čt/Thu 11.00 12.00 220 +420-221-619-355 dita.valova@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Čt/Thu 13.00 14.00 225M +420-221-619-304 marek.zemanek@ff.cuni.cz

Místnosti 220-225 se nacházejí ve druhém patře hlavní budovy FF UK na Náměstí Jana Palacha č.p. 2. Adresa CTS je Husova 4, Filosofický ústav sídlí v Jilské ulici, č.p. 1.

Konzultační hodiny Katedry estetiky