Konzultační hodiny v ZS (1. 10. 2018 - 11. 1. 2019)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Čt/Thu 10.00 10.45 222 221 619 391 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Po/Mon 15.00 16.00 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje 3., 10. a 17. října 16:15-17:15, poté po dohodě e-mailem. 223 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Matej Cíbik Po/Mon 14.00 15.00 222 matej.cibik@gmail.com
Daniele De Santis Čt/Thu 11.00 12.30 221 221 619 391 desantida@ff.cuni.cz
Tomáš Halík V ZS nekonzultuje. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
Matyáš Havrda Konzultuje po dohodě e-mailem. matyas.havrda@post.cz
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Jakub Jirsa Konzultuje e-mailem. 220 221 619 355 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Lenka Karfíková St/Wed 17.30 18.30 ETF, Černá 9, m. 506 karfikl@volny.cz
od 10. 10. ETF, Černá 9, m. 506
Vojtěch Kolman Út/Tue 10.45 11.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Matěj Král Konzultuje po dohodě e-mailem. matejkral@email.cz
Zdeněk Kratochvíl Čt/Thu 10.30 12.00 P26, Viničná 7, Praha 2 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka Po/Mon 13.00 14.00 221 221 619 .. milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
od 9. 10. 222 221 619 391
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Čt/Thu 16.15 17.15 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Pá/Fri 10.45 11.45 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Jaroslav Peregrin Konzultuje po dohodě e-mailem. jaroslav.peregrin@uhk.cz
Miroslav Petříček Út/Tue 16.30 17.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Čt/Thu 16.00 17.00 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Pá/Fri 14.20 15.30 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Út/Tue 12.45 13.45 223 221 619 369 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čt/Thu 15.00 16.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia St/Wed 11.30 13.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Lucie Valentinová Pá/Fri 11.00 12.00 220 221 619 355 lucie.valentinova@gmail.com
od 19. 10. 220 221 619 355
Dita Válová Út/Tue 11.00 12.00 221 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Čt/Thu 16.00 17.00 220 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz