Konzultační hodiny ve zkouškovém období (27. 5. - 28. 6. 2019)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Konzultuje ve zkouškových termínech: 5., 6., 13., 20. a 25. 6. od 9.00. 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Po/Mon 15.00 16.00 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po/Mon 16.00 17.00 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Matej Cíbik Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 matej.cibik@gmail.com
Daniele De Santis Út/Tue 11.00 12.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Po dohodě e-mailem. 221 221 619 391
Tomáš Halík 6. 6. a 20. 6. 16.00 - 17.00, případně po domluvě e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Jakub Jirsa Konzultuje e-mailem. 220 221 619 355 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 13.00 14.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Út/Tue 11.00 12.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Zdeněk Kratochvíl Čt/Thu 10.30 12.00 P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka Po/Mon 15.00 16.00 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
s výjimkou 3. 6. 225M 221 619 356
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec 5. a 26. 6. od 16.00, jindy po domluvě e-mailem. 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska 29.5. 14:30-15:30 6.6. 16-17 13.6. 16-17 17.6. 15-16 26.6. 14:30-15:30 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Út/Tue 12.30 13.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Konzultuje po dohodě e-mailem. 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka 29. 5. 14.30-16.00 7. 6. 11.00-12.00 11. 6. 12.30-13.30 19. 6. 16.00-17.00 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Konzultuje po dohodě e-mailem. 223 221 619 369 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein V LS nekonzultuje. 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia St/Wed 13.00 14.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Kromě/except 29. 5. 222 221 619 391
Lucie Valentinová Pá/Fri 11.00 12.00 225M 221 619 304 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Konzultuje 29. 5., 5. 6., 11. 6. a 19. 6. 11.00 - 12.00, jindy po domluvě e-mailem 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz