Konzultační hodiny ve zkouškovém období (21. 5. - 30. 6. 2018)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Konzultuje ve zkouškových termínech: 24. a 31. 5. v 9.00; 7. 6. v 9.00; 14. 6. od 13.00 a 20. 6. v 9.00. 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Konzultuje 25. 5. 9.30-10.30; 1. 6. 11.00 - 12.00; 7. 6. 11.00 - 12.00; 19. 6. 9.00 - 11.00 a 28. 6. 14.30 - 15.30. 223 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Helena Exnerová Konzultuje po dohodě e-mailem. helenaexnerova@seznam.cz
Tomáš Halík Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Filip Horáček Konzultuje po dohodě e-mailem. 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Jakub Jirsa Út/Tue 11.00 12.00 223 221 619 369 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek St/Wed 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman St/Wed 9.00 10.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Pavel Kouba V ZS nekonzultuje. CTS, Husova 4 221 183 534 koubap@cts.cuni.cz
Jan A. Kozák Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 603 871 870 jan.kozak@ff.cuni.cz
Milan Kroulík Konzultuje po dohodě e-mailem. milan.kroulik@gmail.com
Ondřej Kvapil Po/Mon 16.00 17.00 222 221 619 391 ondra.kvapil@volny.cz
Pouze po dohodě e-mailem. 222 221 619 391
Milan Lyčka Pá/Fri 11.00 12.00 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
22. 6. v místnosti 218, 29. 6. nekonzultuje 225M 221 619 356
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 221 221 619 269 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 15.00 16.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Kromě 6. a 20. 6. 221 221 619 328
Lukáš Novák Konzultuje 24. 5. 11.00 - 12.00. Jindy po domluvě emailem. 222 221 619 391 lukas.novak@skaut.org
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M +420-221-619-304 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Čt/Thu 15.00 16.00 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Nekonzultuje, je v zahraničí. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 14.00 15.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Martin Ritter St/Wed 8.30 9.30 221 +420-221-619-269 martin.ritter@ff.cuni.cz
Robert Roreitner Po/Mon 16.30 17.30 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka V LS nekonzultuje. 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Po/Mon 12.30 13.30 220 221 619 355 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čt/Thu 15.00 16.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Lucie Valentinová Konzultuje 22. 6. 9.00 - 11.00. 225M 221 619 304 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Konzultuje v pondělí 21. 5. 10:30 - 11:30; 28. 5. 11 - 12; 4. 6. 12 - 13; 11. 6. 11 - 12; 18. 6. 10 - 11. 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Martin Vraný Konzultuje po dohodě e-mailem. martin.vrany@gmail.com
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz

Místnosti 220-225 se nacházejí ve druhém patře hlavní budovy FF UK na Náměstí Jana Palacha č.p. 2.