Konzultační hodiny v letním semestru (19. 2. - 18. 5. 2018)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Čt/Thu 9.30 10.30 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Čt/Thu 9.30 10.30 221 221 619 223 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Helena Exnerová Konzultuje po dohodě e-mailem. helenaexnerova@seznam.cz
Tomáš Halík Čt/Thu 15.45 17.00 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Út/Tue 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@volny.cz
Filip Horáček St/Wed 16.40 17.40 222 221 619 391 filip.horacek@fhs.cuni.cz
Po předchozí dohodě e-mailem. 222 221 619 391
Jakub Jirsa Čt/Thu 9.30 10.30 223 221 619 369 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Út/Tue 15.50 16.50 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman St/Wed 9.00 10.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se, prosím, objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Pavel Kouba V ZS nekonzultuje. CTS, Husova 4 221 183 534 koubap@cts.cuni.cz
Jan A. Kozák St/Wed 13.30 14.10 225M 603 871 870 jan.kozak@ff.cuni.cz
Milan Kroulík Konzultuje po dohodě e-mailem. milan.kroulik@gmail.com
Ondřej Kvapil Po/Mon 16.00 17.00 222 221 619 391 ondra.kvapil@volny.cz
Pouze po dohodě e-mailem. 222 221 619 391
Milan Lyčka Po/Mon 13.00 14.00 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 221 221 619 269 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec St/Wed 16.00 17.00 221 221 619 328 vaclavnemec@hotmail.com
Lukáš Novák Čt/Thu 11.00 12.00 222 221 619 391 lukas.novak@skaut.org
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Čt/Thu 16.15 17.15 222 221 619 391 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Nekonzultuje, je v zahraničí. 222 221 619 329 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 16.30 17.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Út/Tue 16.00 17.00 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka V LS nekonzultuje. 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Daniela Šterbáková Konzultuje po dohodě e-mailem. daniela.sterbakova@gmail.com
Ondřej Švec Po/Mon 12.30 13.30 220 221 619 355 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čt/Thu 15.00 16.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Lucie Valentinová Pá/Fri 11.00 12.00 225M 221 619 304 lucie.valentinova@gmail.com
Dita Válová Út/Tue 14.15 15.15 220 221 619 355 dita.valova@ff.cuni.cz
Martin Vraný Konzultuje po dohodě e-mailem. martin.vrany@gmail.com
Marek Zemánek Čt/Thu 13.00 14.00 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz

Místnosti 220-225 se nacházejí ve druhém patře hlavní budovy FF UK na Náměstí Jana Palacha č.p. 2.