Ústav filosofie a religionistiky FFUK

Aktuality

Všichni zájemci jsou srdečně zváni na předášku prof. Carlose Lévy
Rhetoric and philosophy in Cicero: from the Pro Murena to the De finibus IV,
která se uskuteční prostřednictvím platformy Zoom 22. 10. 18:00-19:30. Pro link pište na adresu mikes@flu.cas.cz.

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku prof. Roberta Pasnau (Boulder, Colorado) 13th century Latin Averroism - Siger of Brabant on the intellective soul, kterou přednese v rámci semináře dr. Anny Tropia v úterý 27. 10. od 14.10 na platformě Zoom. Pro odkaz pište na anna.tropia@ff.cuni.cz.

Prof. Petříček přesouvá své konzultační hodiny na pondělí 15 - 16 h.

Studovny fakultních knihoven jsou do odvolání uzavřené (s možností studia prezenční literatury na základě individuální domluvy s knihovníkem). Knihovna ÚFaR dočasně ruší sobotní otevírací dobu, ostatní dny zůstávají beze změn. Otevírací doby fakultních knihoven naleznete zde, aktuální informace ke knihovnímu provozu obecně sledujte prosím zde.

Úřední hodiny sekretariátu UFAR budou do odvolání v úterý a ve čtvrtek 10 - 12 a 13 - 15. V případě potřeby pište prosím na eva.mokrejsova@ff.cuni.cz.

Oznámení

Časopis AUC Interpretationes prodloužil deadline CFP pro lévinasovské číslo do konce listopadu 2020. Více informací zde

Oddělní analytické filosofie FLÚ AV ČR srdečně zve na mezinárodní konferenci Conceptual and Methodological Aspects of Biomedical Research. Koná se 28.–30. 10. via zoom, zájemci nechť pošlou e-mail na pmpos@flu.cas.cz s předmětem "registration", svým jménem a afiliací. Více informací zde, program a abstrakty příspěvků naleznete na stránkách konference.

Upozorňujeme studenty na aktualizované informace o možnostech studia učitelství. Bližší informace poskytne Petra Šebešová.