AKTUALIZOVÁNO: Intenzivní Erasmus+ na Univerzitě v Záhřebu

Studentům bakalářského, magisterského i doktorského studia filosofie nabízí Záhřebská univerzita ve spolupráci s ÚFaRem účast na tzv. intenzivním programu Erasmus+ na téma Interdisciplinary approach to body and mind research, který zahrnuje týdenní pobyt na chorvatské univerzitě (v lednu nebo březnu 2022, bude upřesněno), doplněný o zhruba 6 online přednášek a seminářů v průběhu prosince a ledna. Ubytování v Záhřebu je pro všechny účastníky zajištěno, další náklady zcela pokryje stipendium určené pro tento program. Deadline: Zájemci nechť se hlásí do 7. 12. 2021 katedernímu koordinátorovi zahraniční spolupráce, kterým je Daniele de Santis.

Aktualizované informace: Interdisciplinary approach to body and mind research – information for students

Úvod > Aktuality > AKTUALIZOVÁNO: Intenzivní Erasmus+ na Univerzitě v Záhřebu