Blended Intensive Programme

Byla vyhlášena výzva na realizaci projektu v rámci nové formy mobility, Blended Intensive Programme, na období únor – říjen 2023.

Vyplněný formulář žádosti zasílejte do 14. prosince 2022 na Zahraniční oddělení FF UK (erasmusout@ff.cuni.cz).

Žádost musí obsahovat:

• popis projektu – max na 2 normostrany
  • návrh rozpočtu ve formátu xls
  • souhlas vedoucího Vaší základní součásti (stačí emailem)

Blended Intensive Programme je kombinovaný (fyzická a virtuální část) intenzivní program organizovaný jednou z nejméně tří zapojených univerzit z programových zemí Erasmu+.

• organizátor musí zajistit jak výuku virtuální, tak intenzivní výuku prezenční (letní školy, školení apod.)
  • musí se zúčastnit min. 15 až 20 účastníků z ostatních dvou zapojených programových univerzit – nepočítají se účastníci z pořádající univerzity (tedy FF UK) nebo z partnerské země (univerzity ze zemí nezapojených do Erasmus+)
  • organizátor dostane 400€ na účastníka na organizaci BIP (tedy max. 8000€ pokud bude účastníků 20) Tato částka je určena na koordinaci a organizaci mobilit v rámci BIP a také hrazené aktivity v rámci BIP
  • realizace mobilit bude probíhat ve spolupráci se Zahraničním oddělením FF, které také bude mít dohled nad čerpáním přidělených prostředků v rámci schváleného rozpočtu

S případnými dotazy se můžete obracet na Petru Benešovskou nebo Kryštof Louba na email erasmusout@ff.cuni.cz, nebo osobně v kanceláři 128 Zahraničního oddělení FF UK.

Prezentace BIP

Úvod > Aktuality > Blended Intensive Programme