Konzultace

Konzultační hodiny od 17. 5. do 30. 6. 2021

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Online po domluvě e-mailem 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Online po domluvě e-mailem 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Čtvrtek 11.00 12.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
online i osobně po domluvě emailem
Petr Glombíček Online po domluvě e-mailem petr.glombicek@volny.cz
Tomáš Halík Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Online po domluvě e-mailem 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Jakub Jirsa Online po domluvě e-mailem 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Online po domluvě e-mailem 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Online po domluvě e-mailem P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Ondřej Kvapil Online po domluvě e-mailem 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Online po domluvě e-mailem 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec Čtvrtek 16.00 – 17.00 online po domluvě e-mailem 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Online po domluvě e-mailem 225M ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Online po domluvě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Online po domluvě e-mailem 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Online po domluvě e-mailem 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Online po domluvě e-mailem vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Online po domluvě e-mailem 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Online po domluvě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Online po domluvě e-mailem 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Úterý 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
online i osobně po domluvě e-mailem
Anna Tropia Online po domluvě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Matěj Veselský Online po domluvě e-mailem Veselsky.M@seznam.cz
Marek Zemánek Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz
Martin Žemla Online po domluvě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace