Konzultace

Konzultační hodiny ve zkouškovém období (10. 1. – 20. 2. 2022)

 

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po dohodě e-mailem 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Po dohodě e-mailem 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Po dohodě e-mailem 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Tomáš Halík V ZS nekonzultuje 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Pátek 14.00 15.00 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Jakub Jirsa 12.1. 11:00-12:30; 17.1. 14:00-15:00; 27.1. 9:00-10:00; 31.1. 10:00-11:30 a 10.2. 10:00-11:00 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Středa 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Marek Kettner Pondělí 16.00 17.00 220 marek.kettner@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Konzultuje e-mailem 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Jan Kozák Po dohodě e-mailem 225M jan.kozak@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Po dohodě e-mailem P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Daniil Koloskov Po dohodě e-mailem daniil.koloskov@ff.cuni.cz
Ondřej Kvapil Po dohodě e-mailem 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Úterý 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
po domluvě emailem prezenčně či online
Václav Němec Středa 16.00 16.30 221 221 619 391 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
s výjimkou 9. a 16. 2.
Lubomír Ondračka Po dohodě e-mailem 225M ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Po dohodě e-mailem 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Pondělí 16.30 17.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Po dohodě e-mailem vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner V ZS nekonzultuje 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Po dohodě e-mailem 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Úterý 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia Po dohodě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Marek Zemánek Středa 16.00 17.00 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace