Konzultace

Konzultační hodiny v LS akademického roku 2020/21 (….)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po/Mon 14.30 15.30 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Konzultuje 2. 9. 14.00 – 15.00; 10. 9. 9.00 – 10.00 a 21. 9. 11.00 – 12.00. 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Radek Chlup Konzultuje po dohodě e-mailem. Možno i online. 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Pá/Fri 10.00 11.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Petr Glombíček Konzultuje po dohodě e-mailem. petr.glombicek@volny.cz
Tomáš Halík Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Čt/Thu 15.00 16.30 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Jakub Jirsa Konzultuje ve čtvrtek 3. 9. 13.00 – 15.00 a středy 9., 16. a 23. 9. 13.00 – 15.00 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek 2. a 16. 9. od 14.00 do 15.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Po/Mon 9.30 10.30 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na konzultace se prosím objednejte e-mailem. 220 221 619 281
Zdeněk Kratochvíl Konzultuje po dohodě e-mailem. P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Ondřej Kvapil Konzultuje po dohodě e-mailem. 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Út/Tue 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec 9. a 16. 9. od 16.00 do 17.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M -724 ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Konzultuje po dohodě e-mailem. barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska St/Wed 11.00 12.00 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po/Mon 12.00 13.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Konzultuje po dohodě e-mailem. vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Konzultuje 7. 9. 16 – 17; 10. 9. 11 – 12; 16. 9. 18.30 – 19.30 a 21. 9. 11.15 – 12.15 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Konzultuje na základě telefonické domluvy. 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Út/Tue 11.00 12.00 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Út/Tue 16.00 17.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia St/Wed 11.00 12.00 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Matěj Veselský Konzultuje po dohodě e-mailem. Veselsky.M@seznam.cz
Marek Zemánek Konzultuje po dohodě e-mailem. 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace