Konzultace

Konzultační hodiny v září

 

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Konzultuje ve zkouškových termínech:

7.9. v 225M od 10:00
13.9. v 225V od 10:00
16.9. v 225M od 10:00

225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszky Po dohodě e-mailem 221 221 619 269 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek středy 1. 9. 10:00-11:00
8. 9. 11:00-12:00
15. 9. 15:00-16:00
pondělí 20. 9. 14:00-15:00
222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Po dohodě e-mailem 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Petr Glombíček Po dohodě e-mailem petr.glombicek@volny.cz
Tomáš Halík Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 tomas.halik@gmail.com
James Hill Pátek 14.00 15.00 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Online po domluvě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Jakub Jirsa čtvrtek 2.9. 10:00-11:00
středa 8.9. 15:00-16:00
pondělí 13. 9. 15:00-16:00
pondělí 20.9. 13:00-14:00
222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Po dohodě e-mailem 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Konzultuje e-mailem 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Jan Kozák Po dohodě e-mailem 225M jan.kozak@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Online po domluvě e-mailem P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Daniil Koloskov Po dohodě e-mailem daniil.koloskov@ff.cuni.cz
Ondřej Kvapil Po dohodě e-mailem 220 ondra.kvapil@volny.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Středa 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
místo 8. 9. konzultuje 7. 9. od 11.00
Václav Němec Středa 15.00 16.00 221 221 619 391 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
s výjimkou 1.9 a 29.9
Lubomír Ondračka Po dohodě e-mailem 225M ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Pondělí 13.00 14.00 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
od 13. 9., 6. 9. případně online po předchozí e-mailové domluvě
Martin Pehal Po domluvě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Pondělí 10.00 11.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Po dohodě e-mailem vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner Po dohodě e-mailem 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Úterý 15.00 16.00 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Úterý 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia Po dohodě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Matěj Veselský Po dohodě e-mailem Veselsky.M@seznam.cz
Marek Zemánek Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 marek.zemanek@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace