Konzultace

Konzultační hodiny v letním semestru (19. února – 17. května 2024)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Ladislav Benyovszký Po dohodě e-mailem 221 221 619 391 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Úterý 16.00 17.00 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Čtvrtek 11.00 12.00 223 221 619 223 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Helena Dyndová Po dohodě e-mailem 225M helena.dyndova@ff.cuni.cz
Tomáš Halík . 225M 221 619 356 tomas.halik@ff.cuni.cz
James Hill Pátek 12.00 13.00 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Hynek Janoušek Po dohodě e-mailem janousek@flu.cas.cz
Jakub Jirsa Čtvrtek 13.00 14.30 223 221 619 369 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Úterý 14.10 15.10 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Úterý 12.30 14.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na základě dohody e-mailem
Jan Kozák Pondělí 11.00 12.00 225M 221 619 304 jan.kozak@ff.cuni.cz
Matěj Král Pátek 10.00 10.45 220 221 619 355 matej.kral@ff.cuni.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
André Martin Pondělí 15.30 16.30 222 andre.martin@ff.cuni.cz
Václav Němec Čtvrtek 17.30 18.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Online po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Pátek 11.00 12.00 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Online po dohodě e-mailem 223 221 619 310 miroslav.petricek@ff.cuni.cz
Robert Roreitner Středa 15.00 16.00 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Petra Šebešová Pátek 11.00 12.00 220 221 619 355 petra.sebesova@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Online po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Čtvrtek 11.00 12.00 222 221 619 391 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čtvrtek 16.00 17.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia Po dohodě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace