Konzultace

Konzultační hodiny ve zkouškovém období (20. května – 28. června 2024)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Ladislav Benyovszký Po dohodě e-mailem 221 221 619 391 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek 22. 5. 14.00 – 15.00
30. 5. 16.00 – 17.00
6. 6. 16.00 – 17.00
13. 6. 16.00 – 17.00
25. 6. 16.00 – 17.00
222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Po dohodě e-mailem 223 221 619 223 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Helena Dyndová Po dohodě e-mailem 225M helena.dyndova@ff.cuni.cz
Tomáš Halík 3. a 5. 6. 14.30 (jindy po dohodě e-mailem) 225M 221 619 356 tomas.halik@ff.cuni.cz
James Hill Pátek 12.00 13.00 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Hynek Janoušek Po dohodě e-mailem janousek@flu.cas.cz
Jakub Jirsa Čtvrtek 12.00 13.30 223 221 619 369 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Úterý 15.00 16.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Od 28. 5.
Vojtěch Kolman Úterý 14.00 15.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
Na základě dohody e-mailem
Jan Kozák Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 jan.kozak@ff.cuni.cz
Matěj Král Po dohodě e-mailem 220 221 619 355 matej.kral@ff.cuni.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Václav Němec Čtvrtek 17.30 18.00 221 221 619 328 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
S výjimkou 13. a 20. 6.
Barbara Oudová Holcátová Po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska 21. 5. 10.00 – 11.00
28. 5. 13.00 – 14.00
3. 6. 16.00 – 17.00
10. 6. 10.00 – 11.00
19. 6. 16.00 – 17.00
24. 6. 14.00 – 15.00
221 221 619 269 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Po dohodě e-mailem 223 221 619 310 miroslav.petricek@ff.cuni.cz
Robert Roreitner 23. 5. 15.30 – 16.30
3. 6. 17.00 – 18.00
13. 6. 17.00 – 18.00
19. 6. 17.00 – 18.00
24. 6. 17.30 – 18.30
221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Petra Šebešová Po dohodě e-mailem 220 221 619 355 petra.sebesova@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Čtvrtek 11.00 12.00 222 221 619 391 ondrej.svec@ff.cuni.cz
od 30. 5.
Karel Thein Čtvrtek 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
kromě 6. 6.
Anna Tropia Po dohodě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace