Konzultace

Konzultační hodiny ve zkouškovém období (23. 5. – 30. 6. 2022)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Ve zkouškových termínech 2., 9., 16., 23. a 27. června od 10.00 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Jakub Čapek Čtvrtek 15.00 16.00 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
s výjimkou 23. 6.
Daniele De Santis Po dohodě e-mailem 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Jiří Dynda Po dohodě e-mailem jiri.dynda@ff.cuni.cz
Tomáš Halík Ve zkouškových termínech 6. a 7. června od 15.00 225M 221 619 356 tomas.halik@ff.cuni.cz
James Hill V LS nekonzultuje 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Jakub Jirsa Čtvrtek 10.00 11.30 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Po dohodě e-mailem 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Marek Kettner Pondělí 16.30 17.30 221 marek.kettner@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Úterý 15.00 16.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
na základě domluvy e-mailem
Jan Kozák Po dohodě e-mailem 225M jan.kozak@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Po dohodě e-mailem P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Pátek 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
s výjimkou 27. 5.
Václav Němec Středa 16.00 16.30 221 221 619 391 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
s výjimkou 25. 5. a 29. 6.
Barbara Oudová Holcátová Po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska 26. 5. 14:30 – 15:30
6. a 13. 6. 13:30 – 14:30
21. a 28. 6. 13:00 – 14:00
223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Pondělí 11.00 12.00 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Vít Punčochář Po dohodě e-mailem vit.puncochar@centrum.cz
Robert Roreitner 26. 5. 15-16; 9. 6. 13-14; 16. 6. 18-19; 23. 6. 15-16 jindy po domluvě e-mailem 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Úterý 15.00 16.00 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Úterý 14.30 15.30 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
s výjimkou 21. 6.
Anna Tropia Po dohodě e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace