Konzultace

Konzultační hodiny v zimním semestru akad.roku  2022/23 (3. 10. 2022 – 6. 1. 2023)

Vyučující Den Od Do Místnost Telefon Email
Dalibor Antalík Čtvrtek 10.00 10.50 225M 221 619 304 dalibor.antalik@ff.cuni.cz
Ladislav Benyovszký Pondělí 15.00 15.30 221 221 619 391 benyovszky@fhs.cuni.cz
Jakub Čapek Čtvrtek 11.00 12.00 222 221 619 329 jakub.capek@ff.cuni.cz
Daniele De Santis Středa 15.00 16.00 221 221 619 391 daniele.desantis@ff.cuni.cz
Helena Dyndová Po dohodě e-mailem
Ota Gál Po dohodě e-mailem ota.gal@ff.cuni.cz
Tomáš Halík E-mailem. 225M 221 619 356 tomas.halik@ff.cuni.cz
Marie Heřmanová Po dohodě e-mailem marie.hermanova@soc.cas.cz
James Hill Pátek 12.00 13.00 222 221 619 391 james.hill@ff.cuni.cz
Radek Chlup Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 radek.chlup@ff.cuni.cz
Hynek Janoušek Po dohodě e-mailem janousek@flu.cas.cz
Jakub Jirsa Čtvrtek 9.30 11.00 222 221 619 391 jakub.jirsa@ff.cuni.cz
Jindřich Karásek Úterý 16.00 17.00 220 221 619 355 jindrich.karasek@ff.cuni.cz
Lenka Karfíková Po dohodě e-mailem karfikl@volny.cz
Marek Kettner Úterý 16.30 17.30 221 marek.kettner@ff.cuni.cz
Vojtěch Kolman Úterý 13.00 14.00 220 221 619 281 vojtech.kolman@ff.cuni.cz
na základě domluvy e-mailem
Daniil Koloskov Po předchozí domluvě e-mailem ve středu od 12.00 do 13.00 daniil.koloskov@ff.cuni.cz
Jan Kozák Po dohodě e-mailem 225M jan.kozak@ff.cuni.cz
Matěj Král Středa 10.50 11.15 220 221 619 355 matej.kral@ff.cuni.cz
Zdeněk Kratochvíl Po dohodě e-mailem P26, Viničná 7 (PřF UK) zde@fysis.cz
Milan Lyčka Po dohodě e-mailem 225M 221 619 356 milan.lycka@ff.cuni.cz
Tereza Matějčková Úterý 11.00 12.00 222 221 619 391 Tereza.Matejckova@ff.cuni.cz
Václav Němec Pouze e-mailem 221 vaclav.nemec@ff.cuni.cz
Lubomír Ondračka Po dohodě e-mailem lubomir.ondracka@ff.cuni.cz
Barbara Oudová Holcátová Po dohodě e-mailem barbara.katerina@gmail.com
Jan Palkoska Pondělí 14.15 15.15 223 221 619 369 jan.palkoska@ff.cuni.cz
Martin Pehal Po dohodě e-mailem 225M 221 619 304 Martin.Pehal@ff.cuni.cz
Miroslav Petříček Pondělí 16.30 17.30 223 221 619 310 mirpetricek@gmail.com
Robert Roreitner Čtvrtek 13.30 14.30 221 221 619 269 robert.roreitner@ff.cuni.cz
Kryštof Selucký Po dohodě e-mailem krystof.selucky@gmail.com
Petra Šebešová Pátek 14.10 15.10 220 221 619 355 petra.sebesova@ff.cuni.cz
Štěpán Špinka Po dohodě e-mailem 220 221 619 281 stepan.spinka@ff.cuni.cz
Ondřej Švec Úterý 15.00 16.00 223 221 619 223 ondrej.svec@ff.cuni.cz
Karel Thein Čtvrtek 16.00 17.00 221 221 619 328 thein@ff.cuni.cz
Anna Tropia Konzultuje  e-mailem 222 221 619 391 anna.tropia@ff.cuni.cz
Martin Žemla Po dohodě e-mailem martin.zemla@ff.cuni.cz
Úvod > ÚFAR > Konzultace