Milé studentky a milí studenti doktorského a magisterského stupně oboru filosofie, vyzýváme Vás k podávání žádostí o příspěvky na výzkumné projekty (což může být např. psaní článku, cesta na konferenci a prezentace příspěvku nebo edice překladu). Více informací najdete zde: vyzva-svv-2024_1

a dále na webu FFUK. S případnými dotazy se mohou studující filosofie obracet na Jakuba Čapka.

Úvod > Aktuality > Výzva k podávání přihlášek do studentských vědeckých projektů pro rok 2024 z prostředků programu SVV „Hranice a normy. Jejich respektování a překračování ve filozofii, literatuře a umění.“ (č. 260667).