Studenti a studentky doktorského a magisterského studia mohou žádat o publikační stipendia specifického vysokoškolského výzkumu (SVV 1). Podmínkou je, aby spadali pod obory a zaměření SVV 1 (který spojuje katedry ÚFAR, ÚRS, KLOG, KEST). O výsledcích rozhoduje Rada SVV.

O stipendium lze žádat na publikace vydané po 1. 10. 2022 a během roku 2023, zanesené do OBD do 10. 10. 2023, za něž jste dosud o stipendium nežádali.

Deadline pro zadávání je 10. 10. 2023, 23h59. Více informací publikacni_stipendia_2023.

Úvod > Aktuality > Soutěž o publikační stipendia SVV 1 „Hranice a normy. Jejich respektování a překračování ve filozofii, literatuře a umění“